Proffskontakt

 EXPERTHJÄLP

 https://kundo.se/org/bmisverige/

 
 TEKNISKA KONSULTER

 


 Johan Johansson  08-555 660 00                             seteknik@bmigroup.com
 Håkan Edberg  08-555 660 00  seteknik@bmigroup.com
     

 KEY ACCOUNT MANAGER

   
 Niclas Olsson  070-669 96 33  niclas.olsson@bmigroup.com
     

 DISTRIKTSANSVARIGA

   
 Magnus Eriksson (Säljchef)  073-625 74 23  magnus.eriksson@bmigroup.com
 Niclas Rönngren (Norr)  073-625 37 90  niclas.ronngren@bmigroup.com
 Torbjörn Hedlund (Mellan)  070-108 03 58  torbjorn.hedlund@bmigroup.com
 Christer Hammar (Stockholm, Gotland och Åland)  070-972 99 42

 christer.hammar@bmigroup.com

 Tommy Gerber (Mälardalen)  070-603 89 97  tommy.gerber@bmigroup.com
 Niklas Björck (Öst)  072-749 69 59  niclas.bjorck@bmigroup.com
 Royne Dahlqvist (Väst)  070-200 04 30  royne.dahlqvist@bmigroup.com
 Per Ekvall (Sydväst)  076-870 97 20  per.ekvall@bmigroup.com
 

KONTAKTPERSON HUSFABRIKER

   
 KAM Kristian Stenfelt  072-520 99 55  kristian.stenfelt@wijo.se

 

Om du är föreskrivare, arkitekt, projektör eller byggentreprenör är du välkommen att kontakta oss för
rådgivning kring produkt- och systemval.

KONTAKTPERSONER PROJEKTFÖRSÄLJNING

   
 Roberto Hedberg  070-625 45 10  roberto.hedberg@bmigroup.com
 Tommy Pemer  070-340 46 02  tommy.pemer@bmigroup.com
 Peter Nerman  073-625 74 30  peter.nerman@bmigroup.com
 Mikael Rydhage  073-082 36 25  mikael.rydhage@bmigroup.com